Eda 7 Yaşında….

Tatlı afacanım 1 Mart 2012 de 7 yaşını doldurdu. Her sene olduğu gibi bu sene de Eda temaya aylar önceden karar vermişti. Evimizin Şirinesi 7 doğum gününde Şirinler temasını istemişti. 1 Mart 2012 de önce evde aileler arasında Eda nın 7 yaşına girişini kutladık. Aile arasında  klasikleşen kutlamamıza bu yıl farklı olarak babamızın, küçük dayısı da katıldı. Eda  bu doğum gününde ilk kez kimseden birşey istememişti. Çünkü artık isteyecek bir oyuncak kalmamıştı. Bu yüzden gelenler ona oldukça sürpriz oldu. En sevidği hediyenin anneannesinin aldığı Lego Friends olduğunu söyledi. Babaannesi ise yine Eda nın doğum günü hediyesi klasiği olarak çok güzel bir “Şirinler” temalı nevresim takımı almıştı. Ayla Teyzesi lala lupsi, Aysun Teyzesi  ise tweety li çok cici altın küpeler.(Kulaklarımız hala delik değil. Eda çok istese de hala ceseratini toplayamadı:)), Halası, bir sürü kitap ve Şirine li bir t-shirt almıştı. Babamızın dayısı ise  bir pijama takımı ve Winx li bir puzzle hediye etti.Tabiiki hediyeler bu kadar ile kalmadı. Eda’nın arkadaşları ile olan doğum günü partisini havaların  güzelleşmesini beklediğimiz için 10 Mart ta kutladık.

Parti için, Ayla teyzesi ve Ferah ablasının yardımı ile maxi boy bir pinyata hazırladık. Çok uğraştık ama gerçekten çok güzel oldu.  Pİnyata bu kadar güzel olunca üçümüze gelen azimle bir de mantar ev yapalım dedik. Fakat zaman kısıtından yetiştiremeyince, Ayla Teyzemiz mantardan evi Turgutlu da bizim için yaptı. Mantar şeklindeki el yapımı çantalarımızın el emeği yine Ayla teyzemize ait. Her zamanki gibi çok emeği var bu doğum günümüzde de çokk. Ama bütün bu hazırlık koşturmacasının ve yorgunluğunun üzerine keyifli bir doğum günü partisini  daha geride bıraktık. Bu partinin bir özelliği  özel kostümü ile ablasının partisinee Ada’nın  ilk kez katılıyor olmasıydı.  Partinin en küçük Şirinesi:)  Partimizin en küçük Şirin i Yalım la günün maskotu gibiydiler.:) 

Reklamlar

Etiketlendi:, , , , , , ,

One thought on “Eda 7 Yaşında….

  1. Pinyata… | edAda 15 Ocak 2014, 12:18 Reply

    […] vurmalı pinyatalar yapmaya başladım. Bu sabah Eda hayatında gördüğü en güzel pinyata nın Şirinler doğum günündeki Pinyata olduğunu söyledi. Bu gerçekten şimdiye kadar yaptığım bence de en […]

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Oğlumu Büyütürken

Yağız'la hayat daha anlamlı. Hergün büyüyorum.

kitapsepeti

Smile! You’re at the best WordPress.com site ever

sandıklıdivan

"Şimdi yeni şeyler söylemek lazım..."

%d blogcu bunu beğendi: