Ada ve KUM

Bugün Eda anne bugün beni dünyanın en mutlu kızı yapmak istermisin diye sordu. Söyle bakalım neymiş dedim. ne olur bugün kum beach e gidelim dedi.Melis de öneriyi destekleyince,  Ada nın uyku saati uyarsa gitmeye karar verdik. Ada cık da ablasını çok sevdiğinden saat 15:30 da uyandı ve biz 20 dakika içinde evden çıktık. 16:20 gibi “Kum Beach” teydik. Eda burayı çok seviyor. Yolda Ferah ablasına anlata anlata bitiremedi. Onunla beraber buzdağına tırmanma planları yaptı. Ne güzel ki herkes hoş vakit geçirdi. Eda Ferah ablası ile kumdan kale yaptı, kendini kuma gömdü. Kumdan kale yaparken yanda oturan gruptan  boş  bardak istemeye  karar verdiklerinde grubun Halası ve Demir abisiyle beraber onların arkadaşları olduğunu fark etti:)

Bu ilginç karşılaşma Eda ya iyi geldi:) halası ve Demir abisi ile de zaman geçirmiş oldu.

Ada cığa gelince Ada bugün ilk kez KUM la tanıştı. Ayakları ilk kez kuma bastı 🙂 Elleri ile ilk kez kumu avuçladı. başta herşey çok güzel giderken sonra kaşla göz arasında bir avuç kumu ağzına götürünce yüzü allak bullak oldu. Deniz çivi gibi soğuk olduğu için Ada yı sokmamaya karar vermiş olmama rağmen ağzı, yüzü, heryeri kum olunca onu denize sokmak zorunda kaldım. Bu soğuk denize ragemn Ada her zaman olduğu gibi suda olmaktan çok mutlu oldu.

Yoğurdunu yiyip 40 dak şekerleme yaptıktan sonra uyandığında, plajdaki kalabalığın çoğu dağılmıştı. Biz de bunu fırsat bilip Ada yı çimlere bıraktık, çimlerde o kadar mutlu oldu ki ne tarafa emekleyeceğini şaşırdı. Sürekli alkış yaptı durdu.

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Oğlumu Büyütürken

Yağız'la hayat daha anlamlı. Hergün büyüyorum.

kitapsepeti

Smile! You’re at the best WordPress.com site ever

sandıklıdivan

"Şimdi yeni şeyler söylemek lazım..."

%d blogcu bunu beğendi: