3. Sınıf Yarı Yıl Karnemiz…

Bugün biz de yarıyıl karnemizi aldık. Karne öncesi ilköğretim öğrencilerine, liseli öğrenciler tarafından çok kısa bir konser verildi. Konserde tüm çocukların coşkusu ve tatile giriyor olmanın sevinci görülmeye değerdi. Oturdukları koltukların önünde tüm çocuklar ayakta dans ettiler. Okulumuzun bu özelliklerini çok beğeniyorum. Çocukların nabzını çok iyi tuttuğu kesin. Sınıftaki karne seremonisinden dolayı veliler öğrencilerin karneleriyle fotolarını çektiler. Ben de kızımla öğretmenlerinin ve arkadaşlarının fotograflarını çektim.

Bu arada daha önceki yazılarımda bahsedip bahsetmediğimden emin olamadığım için burada yazmak istedim. Eda nın bu seneki öğretmenleri İnci ve James. Eda İnci öğretmenine zaten tapıyor. Bu kısmı harika!

Sene başında James ile ilgili küçük adaptasyon konularımız vardı. Eda geçen seneki öğretmeni Mr Coat’ta takılmış, James e pek şans vermemişti. Ben de bu konuyu okul psikoloğumuz Hülya HN; müdürümüz Nurten Hn ve sınıf öğretmenleri James ve İnci Hn la görüşmüştüm.Okulun  zamanında ve yerinde aksiyonlar ile durumu çözmeleri beni memnun  etti. Eda geçen hafta ilk kez James i sevdiğini ve James in  de Eda yı sevdiğini düşündüğünü  söyledi. Bu beni çok mutlu etti ve bu duygumu ugün James ile paylaşıp teşekkür edince James de çok mutlu oldu.

Keyifli bir şekilde karnelerimizi aldıktan sonra Ata, Selin, Eda, Yarkın,  okuldan arkadaşları Demir ve Kidstop dan arkadaşları Eda Aydın ile beraber  Forum Bornova’ya sinemaya gittik. Sinema uzun zamandır bekledikleri “Karlar Ülkesi” idi.

Eda sinemadan çok mutlu ve çok beğenmiş olarak çıktı. Sonra ikimizde hemen eve gitmek istemedik. Zaten Ada da babası ile beraber Turgutlu ya gitmişti. Evde bizi bekleyen de yoktu. Önce Eda ile biraz “windows Shopping” yaptık:)

Daha sonra Eda bir yerde oturup benimle sohbet etmek istediğiini söyledi. Özsüt te oturduk. biraz arkadaşlıktan , biraz bizden, ve biraz da okuldaki ufak tefek sürtüşmelerden konuştuk.

Kızım da  ben de son zamanlarda yaptığımız bu ikili kaçamakların bize nasıl iyi geldiğini bir kez daha hissettik. Harika bir günün sonunda tatlı bir yorgunlukla evimize döndük.

Kolajlar44

Kolajlar45 Kolajlar46 Kolajlar47 Kolajlar48 Kolajlar49 Kolajlar50  100CANON5Kolajlar54

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Oğlumu Büyütürken

Yağız'la hayat daha anlamlı. Hergün büyüyorum.

kitapsepeti

Smile! You’re at the best WordPress.com site ever

sandıklıdivan

"Şimdi yeni şeyler söylemek lazım..."

%d blogcu bunu beğendi: